Kam vyraziť

Kam vyraziť
Termálne kúpalisko Vadaš Penzión sa nachádza 5 km od termálneho kúpaliska v štúrove. Termálne kúpalisko Vadaš bolo nedávno zrekonštruované, nachádza sa tu viac bazénov, napr. bazén s vlnobitím,bazén s vírivkou a rôzne tobogány.

Viac informácií na: http://vadas.sk
Ostrihomská Bazilika Ak si prejdete cez Most Márie Valérie, uvidíte symbol Ostrihomu, Baziliku. Vysoko, na kopule má kruhový balkón s vynikajúcim výhľadom na mesto a jeho okolie. Navštívte aj kryptu katedrály.

PIVKO JEDINEČNÁ ŠANCA NA SLOVENSKU, IBA V ŠTÚROVE MÔŽETE NÁJSŤ NAJNOVŠIE ŠIALENSTVO, P I V N Ý B I C Y K E L !
PIVKO je v skutočnosti pivný bicykel, čiže taký stroj, ktorý bol vynájdený pre zábavu: bicyklovať a dať si pivo naraz. Jazdi v uliciach Štúrova s pivom v ruke, a to úplne legálnym spôsobom! Pridaj sa k nám aj ty, a na hodinu podporuj posádku pitím piva - alebo si objednaj PIVKO len pre seba! Nájdeš nás každý deň na parkovisku termálneho kúpaliska Vadaš.

Viac informácií na: www.pivko.eu
Cyklistika Môžete vyraziť na skvelé jazdy na bicykloch. Zo sedla svojho bicykla môžete obdivovať rozľahlé polia, malebné zátišia riek alebo hrebeňe blízkych hôr. Môžete sa vybrať do blízkeho štúrova alebo do Ostrihomu. Do konca aj do Budapešti na perfektne vybudovanej cyklotrase.
Túra V okolitých hôr (Börzsöny, Pilis, Gerecse, Burda) vedú turistické trasy, takže sa môžete vybrať aj na pešiu túru.
Otváracia doba

Otváraciu dobu
nájdete
SEM!